СЦБИСТ - железнодорожный форум, блоги, фотогалерея, социальная сеть СЦБИСТ - железнодорожный форум, блоги, фотогалерея, социальная сеть
Вернуться   СЦБИСТ - железнодорожный форум, блоги, фотогалерея, социальная сеть > Эксплуатация железных дорог, вагоны, контактная сеть, связь, коммерческая работа > Новости > Новости на сети дорог
Закладки ДневникиПоддержка Сообщество Комментарии к фото Сообщения за день
Ответить в этой теме    
 
В мои закладки Подписка на тему по электронной почте Отправить другу по электронной почте Опции темы Поиск в этой теме
Старый 13.04.2014, 12:04   #1 (ссылка)
Кандидат в V.I.P.
 
Аватар для Укрзалізниця

Регистрация: 04.07.2013
Сообщений: 1,365
Поблагодарил: 0 раз(а)
Поблагодарили 3 раз(а)
Фотоальбомы: не добавлял
Репутация: -16

Тема: Максим Бурбак: найближчим часом буде прискорено проходження поїзду Київ-Чернівці на 2 години


Максим Бурбак: найближчим часом буде прискорено проходження поїзду Київ-Чернівці на 2 години


Друк Актуальна тема -> Максим Бурбак: найближчим часом буде прискорено проходження поїзду Київ-Чернівці на 2 години 11.04.2014

Найближчим часом на ратифікацію до Верховної Ради України буде подано Протокол про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про діяльність залізничного транспорту. Про це сьогодні, 11 квітня, під час свого виступу на засіданні Чернівецької обласної ради повідомив Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.

«Мною вже підписано пакет документів щодо набрання чинності Протоколом. Сподіваюсь, невдовзі Верховна Рада його ратифікує. Й поїзд сполученням Київ-Чернівці-Київ проходитиме в одному напрямку на 2 години швидше», - сказав Максим Бурбак.

Під час сьогоднішнього візиту до Чернівців Міністр відвідав  локомотивне депо і надав залізничникам доручення перевірити стан колій та інфраструктури за новим маршрутом прямування поїзду.

Нагадаємо, раніше подорож поїздом №117/118 Київ-Чернівці тривала 13 год. 35 хв. Залізничники відпрацьовують новий маршрут прямування пасажирського поїзда №117/118 Київ-Чернівці через територію Молдови, що зменшить час його перебування у дорозі орієнтовно на 2 години в одному напрямку.

Протоколом про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Молдова про діяльність залізничного транспорту передбачено спрощення руху поїздів під час перетину українсько-молдовського державного кордону в частині беззупинкового руху через визначені пункти пропуску транзитних поїздів, для яких початковий пункт відправлення і пункт призначення розташовані на території однієї і тієї ж самої держави.








Новость предоставлена пресс-службой Украинских железных дорог
Укрзалізниця вне форума   Цитировать 0
Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
[Новости УЗ] Рух поїздів у західному напрямку на перегонах Південно-Західної залізниці буде відновлено найближчим часом Укрзалізниця Новости на сети дорог 0 21.02.2014 01:04
[Новости УЗ] З 15 лютого поїзд № 50 Трускавець - Київ пришвидшиться майже на 2 години Укрзалізниця Новости на сети дорог 0 27.01.2014 16:04
[Новости УЗ] Залізничникам буде підвищено тарифні ставки та оклади на 5% Укрзалізниця Новости на сети дорог 0 28.11.2013 04:04
АСОМ-48 Admin Wiki 0 25.03.2012 10:43
Электродвигатель переменного тока АСОМ-220 Николай Ищу/Предлагаю 0 04.11.2010 18:58

Ответить в этой теме

Возможно вас заинтересует информация по следующим меткам (темам):


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.



Часовой пояс GMT +3, время: 01:08.

Справочник 
сцбист.ру сцбист.рф

СЦБИСТ (ранее назывался: Форум СЦБистов - Railway Automation Forum) - крупнейший сайт работников локомотивного хозяйства, движенцев, эсцебистов, путейцев, контактников, вагонников, связистов, проводников, работников ЦФТО, ИВЦ железных дорог, дистанций погрузочно-разгрузочных работ и других железнодорожников.
Связь с администрацией сайта: admin@scbist.com
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34