СЦБИСТ - железнодорожный форум, блоги, фотогалерея, социальная сеть
Это сообщение показано отдельно, перейти в тему, где размещено сообщение: [Новости УЗ] На посаду начальника Департаменту корпоративної інформатизації Укрзалізниці претендує понад 20 кандидатів
Старый 05.02.2015, 11:04   #1 (ссылка)
Кандидат в V.I.P.
 
Аватар для Укрзалізниця

Регистрация: 04.07.2013
Сообщений: 1,365
Поблагодарил: 0 раз(а)
Поблагодарили 3 раз(а)
Фотоальбомы: не добавлял
Репутация: -16

Тема: На посаду начальника Департаменту корпоративної інформатизації Укрзалізниці претендує понад 20 кандидатів


На посаду начальника Департаменту корпоративної інформатизації Укрзалізниці претендує понад 20 кандидатів


Друк Актуальна тема -> На посаду начальника Департаменту корпоративної інформатизації Укрзалізниці претендує понад 20 кандидатів 05.02.2015

2 лютого Укрзалізниця завершила прийом документів від кандидатів на посаду начальника Департаменту корпоративної інформатизації. Участь у відборі, який був публічно оголошений Укрзалізницею 19 січня 2015 року, могли взяти усі охочі.

Як повідомила начальник Департаменту управління персоналом Укрзалізниці Ірина Михальченко, впродовж двох тижнів свої резюме на участь у відборі подало понад 20 претендентів. Далі робоча група розгляне надані документи, здійснить попередній відбір кандидатів та сформує перелік фіналістів. Остаточне рішення про призначення начальника Департаменту корпоративної інформатизації прийматиме керівник Укрзалізниці, за результатами спілкування з кожним кандидатом-фіналістом.

«Керівника Департаменту корпоративної інформатизації буде призначено через тиждень-два», - повідомила Ірина Михальченко.  

І хоча Укрзалізниця зараз вперше обирає керівника структурного підрозділу шляхом публічного відбору, у планах відомства зробити це звичною практикою. «Надалі ми плануємо відкрито відбирати кандидатів не тільки на посади керівників департаментів Укрзалізниці, а й на інші вакантні посади керівників, у тому числі підпорядкованих підприємств», - зазначила начальник Департаменту управління персоналом.








Новость предоставлена пресс-службой Украинских железных дорог
Укрзалізниця вне форума   Цитировать 0
 Нажмите здесь, чтобы написать комментарий к этому сообщению  
 

Яндекс.Метрика