СЦБИСТ - железнодорожный форум, блоги, фотогалерея, социальная сеть
Вернуться   СЦБИСТ - железнодорожный форум, блоги, фотогалерея, социальная сеть > Уголок СЦБИСТа > Распоряжения и приказы, стандарты > Документы Укрзалізниці

Документы Укрзалізниці Инструкции, приказы и др. документы Укрзалізниці

Ответ   m.scbist.com - мобильная версия сайта  
 
В мои закладки Подписка на тему по электронной почте Отправить другу по электронной почте Опции темы Поиск в этой теме
Старый 17.12.2012, 22:58   #1 (ссылка)
Crow indian
 
Аватар для Admin


Регистрация: 21.02.2009
Возраст: 39
Сообщений: 26,612
Поблагодарил: 393 раз(а)
Поблагодарили 5540 раз(а)
Фотоальбомы: 2569
Записей в дневнике: 416
Репутация: 126067
По умолчанию

ЦД-0051 - Методичні вказівки з розрахунку і застосування норм закріплення рухомого складу гальмовими башмаками на станційних коліях, затверджені наказом Укрзалізниці від 31.03.2004 № 224-ЦЗ


ЦД-0051 - Методичні вказівки з розрахунку і застосування норм закріплення рухомого складу гальмовими башмаками на станційних коліях, затверджені наказом Укрзалізниці від 31.03.2004 № 224-ЦЗ

Скачать

Цитата:
Про затвердження та введення в дію
Методичних вказівок з розрахунку
норм закріплення рухомого складу
на станційних коліях


З метою встановлення єдиного порядку ведення розрахунків для визначення і встановлення норм закріплення рухомого складу гальмовими башмаками на станційних коліях, достатніх для його утримання від виходу за умов складного повздовжнього профілю колій
НАКАЗУЮ :
1 Затвердити та ввести в дію з 1 вересня 2005 року “Методичні вказівки з розрахунку і застосування норм закріплення рухомого складу гальмовими башмаками на станційних коліях” (далі Методичні вказівки), що додаються.
2 Головному управлінню перевезень (Алейник В.С.) визначити загальний тираж та передати Управлінню справами текст Методичних вказівок для тиражування.
3 Управлінню справами (Грущак І.М.) до 1 червня 2004 року забезпечити тиражування Методичних вказівок та розсилання їх на залізниці встановленим порядком.
4 Начальникам залізниць України довести до відома причетних та прийняти до керівництва й подальшого використання в роботі “Методичні вказівки з розрахунку і застосування норм закріплення рухомого складу гальмовими башмаками на станційних коліях”, організувати їх вивчення причетними працівниками та забезпечити безумовне виконання їх вимог.
5 Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою

Заступник генеральний
директора М.В. Мостовий
Цитата:
Методичні вказівки з розрахунку і застосування норм закріплення рухомого складу на станційних коліях розроблені з метою детального викладу порядку розрахунків і вимог Інструкції з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України в частині закріплення рухомого складу на станційних коліях.
В залежності від способу розміщення составів або груп вагонів, а також в залежності від структури поздовжнього профілю приведені різні види розрахунків норм закріплення.
Так само приводиться порядок розрахунку норм закріплення при застосуванні механізованих засобів закріплення.
Розрахунки приведені в табличній формі, що забезпечує наочність, компактність і зниження імовірності помилок.

Цитата:
1 Галузь застосування

Норми і вимоги „ Методичних вказівок з розрахунку і застосування норм закріплення рухомого складу гальмовими башмаками на станційних коліях” ( далі Методичні вказівки ) поширюються на порядок ведення причетними працівниками розрахунків з визначенням і встановленням норм закріплення гальмовими башмаками рухомого складу на коліях, достатніх для його утримання від виходу за умов складного поздовжнього профілю колій.
Методичні вказівки призначені для начальників станцій, інженерів станцій і відділів перевезень, ревізорів руху та інших фахівців, безпосередньо зв’язаних з розробкою технічно – розпорядчих актів станції, організацією поїзної і маневрової роботи, а також контролюючих роботу станцій у частині забезпечення безпеки руху.

2 Нормативні посилання

Методичні вказівки розроблені з урахуванням вимог:
- Правил технічної експлуатації залізниць України ( ПТЕ), затверджених наказом Мінтрансу від 20.12.1996 р. № 411, зареєстрованих в Мін’юсті від 25.02.1997 р. за № 50/1854 із змінами і доповненнями, внесеними наказами Мінтрансу від 8.06.1998 р. № 226, 23.07.1999 р. № 386, 19.03.2002 р. № 179;
- Інструкції з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України, затвердженої наказом Мінтрансу від 8.07.1995 р. № 260;
- Інструкції по складанню технічно – розпорядчих актів станцій, затвердженої наказом УЗ від 30.04.1996 р. № 91 – Ц.


3 Загальні положення

Методичні вказівки мають на меті встановлення норм, безумовно достатніх для утримання рухомого складу від виходу в умовах складного поздовжнього профілю колій і в той же час вказівки, які спрямовані на виключення невиправданого завищення норм закріплення гальмовими башмаками, що викликає необґрунтовано високу потребу в них і зайве навантаження на працівників станцій.
Поставлені задачі, у рамках обумовлених вимогами додатку 2 ІРП, вирішуються за рахунок максимально можливого урахування фактичних ухилів тільки тих ділянок поздовжніх профілів колій, що займають состави або групи вагонів. Така ситуація, коли вони займають не всю корисну довжину колії, а лише окрему її ділянку, в експлуатаційній роботі є найбільш характерною.
Заповнення за результатами розрахунків п. 3.10 (24) технічно-розпорядчих актів станцій (далі – ТРА) повинне забезпечити черговому по станції (ДСП) або іншому працівнику можливість визначення норм закріплення будь-яких составів або груп вагонів, розміщених на колії відповідно до вимог ТРА. Дійсні вказівки цілком відповідають вимогам ПТЕ і ІРП.
Методичні вказівки містять відомості про необхідні для виконання розрахунків вихідні дані і вимоги для їхнього завдання. Визначають умови застосування формул додатку 2 ІРП. Приводять детальний опис основного принципу методики розрахунку, види розрахунків і особливості розрахунків характерних випадків усіх видів поздовжніх профілів станційних колій будь-якої складності.
Умови застосування норм закріплення включають вимоги до машиністів поїздів щодо місця зупинки локомотива поїзда, що прибуває на станцію з парного і непарного напрямку, а також вимоги до складачів поїздів про порядок виставлення на колії, у першу чергу приймально-відправні, не ізольовані від виходу на перегін і маршрути проходження поїздів, окремих груп вагонів при формуванні поїздів і інших маневрах. Вказані вимоги повинні бути викладені в ТРА станцій.
Застосування даної методики розрахунку передбачає безумовне виконання в процесі поїзної і маневрової роботи наступних умов:
а) поїзди, що прибувають, повинні зупинятися локомотивом безпосередньо перед вихідним (маршрутним) світлофором або граничним стовпчиком колії приймання. При цій умові вагони составів, що підлягають закріпленню, будуть розташовуватися, починаючи з одного із кінців колій (на відстані практично не більше за довжину локомотива від межі корисної довжини колії);
б) при проведенні маневрів вагони (групи вагонів), що виставляються на колію, повинні розташовуватися також, починаючи з одного із кінців колій.
Вказаний порядок зупинки поїздів, які прибувають на станцію, і проведення маневрів на приймально-відправних коліях є нормальним і повинен дотримуватися на більшості станцій мережі.


Однак цей метод дійсний і при будь – яких інших умовах розміщення рухомого складу відповідно до встановленої технології роботи станції.
Важливо правильно визначити точку початку розміщення составу довжиною менше корисної довжини колії або окремих груп вагонів і від неї розпочати розрахунок аналогічно наведеному в даних Методичних вказівках.
За розташуванням вагонів на будь – якій ділянці колії, коли конкретна точка розміщення рухомого складу відсутня, розрахунок виконується аналогічно, але за вихідний приймається елемент профілю, що має максимальний ухил у напрямку можливого виходу вагонів, який надалі сполучається з одним із двох суміжних з найбільшим ухилом.

4 Вихідні матеріали для виконання розрахунків
норм закріплення рухомого складу

Основою для проведення розрахунку норм закріплення рухомого складу є технологія роботи станції і поздовжні профілі станційних колій.
4.1 Технологія роботи станції: спеціалізація колій, напрямки руху поїздів, порядок проведення маневрів (використовуються дані ТРА і технологічного процесу роботи станції). Крім цього, враховується специфіка роботи станцій при роботі винятково або переважно з вагонами одного роду (пасажирськими, цистернами, хоперами).
4.2 Поздовжні профілі станційних колій.
Основні види поздовжнього профілю:
• горизонтальний «площадка» - профіль, приведений ухил якого і будь-якої з ділянок випрямлення, його складових, не перевищує ±0,5‰;
• монотонний – профіль, всі ділянки випрямлення якого мають ухили єдиного знака або рівні нулю;
• пилкоподібний «ламаний» - профіль, що містить ділянки випрямлення з різним знаком ухилу і рівні нулю в будь-якій послідовності;
• випуклий профіль «гора» - відрізняється характерною, розташованою вище інших, точкою перелому поздовжнього профілю колії, яка розділяє його на два монотонних профілі меншої довжини з різним знаком приведеного ухилу;
• увігнутий профіль «яма» - відрізняється характерною, розташованою нижче інших, точкою перелому поздовжнього профілю колії, яка розділяє його на два монотонних профілі меншої довжини з різним знаком приведеного ухилу.
Модифікацій основних видів поздовжніх профілів може бути безліч, що не впливає на сутність методики і порядок розрахунків норм закріплення.
__________________
Если не можете скачать файл... / Наше приложение ВКонтакте / Какими программами открывать скачанное? | Распоряжения 1
Admin вне форума   Ответить с цитированием 12
Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
=УЗ ЦД= ЦД-0050 - Інструкція оператора станційного технологічного центру з обробки поїзної інформації і перевізних документів, затверджена наказом Укрзалізниці від 01.12.2003 № 295-Ц Admin Документы Укрзалізниці 0 17.12.2012 22:56
=УЗ ЦД= ЦД-0049 - Інструкція зі складання місячних технічних норм експлуатаційної роботи залізниць України, затверджена наказом Укрзалізниці від 28.12.2002 № 975-Ц Admin Документы Укрзалізниці 0 17.12.2012 22:53
=УЗ ЦД= ЦД-0048 - Регламент дій працівників господарства перевезень, пов’язаних з рухом поїздів, в аварійних і нестандартних ситуаціях, затверджений наказом Укрзалізниці від 25.12.2002 № 661-Ц Admin Документы Укрзалізниці 0 17.12.2012 22:52
=УЗ ЦД= ЦД-0045 - Форми витягів з техніко-розпорядчих актів станцій, затверджені наказом Укрзалізниці від 13.11.2002 № 572-Ц Admin Документы Укрзалізниці 0 17.12.2012 22:50
Методичні вказівки щодо порядку службового розслідування причин сходу рухомого складу з рейок на залізницях України, наказ від 21.08.2002 № 432-Ц. Доповнення до Методичних вказівок від 23.04.2010 № 29 влас Поиск документации 0 19.11.2012 18:59

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.Часовой пояс GMT +3, время: 05:17.

СЦБ на железнодорожном транспорте Справочник  Сайт ПГУПС
сцбист.ру сцбист.рф

Лицензия зарегистрирована на scbist.com
СЦБИСТ (ранее назывался: Форум СЦБистов - Railway Automation Forum) - крупнейший сайт работников локомотивного хозяйства, движенцев, эсцебистов, путейцев, контактников, вагонников, связистов, проводников, работников ЦФТО, ИВЦ железных дорог, дистанций погрузочно-разгрузочных работ и других железнодорожников.
Связь с администрацией сайта: admin@scbist.com
Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by NuWiki v1.3 RC1 Copyright ©2006-2007, NuHit, LLC Перевод: zCarot
Advertisement System V2.4